Bize Ulaşın: +90 535 856 00 38

Payda İnşaat Faaliyet Alanlarımız

Payda İnşaat Faaliyet Alanlarımız

Payda İnşaat Faaliyet Alanlarımız

Payda İnşaat Sakarya’da Hizmetinizde!

İnovatif inşaat hacmi çok büyük olan Sakarya’ da tüm yapı kimyasallarını satıyoruz. Küresel pazardan kendi ürün yelpazemize dahil ettiğimiz yenilikçi kimyasallarımız ve farklı çözümler sunan ürünlerimizle Sakarya ve ilçelerinin tamamında hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Sakarya’nın tüm ilçelerine ulaşan merkezi satış ağımız sayesinde toptan satın almak istediğinizde aklınızda soru işareti olmadan bizi tercih edebilirsiniz. Firmamızın ürünleri için garanti ve satış sonrası hizmetler mağdur olmayacağınız şekilde belirlenmiştir. Payda inşaat yapı kimyasalları satış merkezimize dilediğiniz zaman gelip ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ürün kalitemizi en iyi şekilde analiz etmek için merkez satış ofisimize gelerek örnek yapı kimyasalları alarak ürünlerimizi kendi şantiyenizde deneyebilirsiniz.

Payda Yapı Kimyasalları Satış Hizmetleri

Dolgulardan sızan sıvı karışımlarına kadar bir yapıda kullanılan tüm kimyasallar ürün envanterimizde yer almaktadır. Özel yapı fikirleri ve projeleri için piyasada henüz üretilmemiş yapı ürünleri de üretebiliriz. Bu sayede kurumsal kimliğimizin en önemli unsuru olan "akılcı çözüm önerileri" adımını başarıyla tamamlamış olmaktayız.

Sakarya’nın en iyi yapı kimyasalları bayisinden toptan veya bireysel mal almak isterseniz sizleri her zaman şubelerimize bekleriz.  Merkez şubemizin telefon, adres ve e-posta bilgilerine iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Yapı kimyasalları satışı için şubemize gelmeden önce telefon numaramızdan bize ulaşarak:

Ürünlerin özellikleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ürün kataloğu hakkında brifing talep edebilirsiniz.

Satış sözleşmelerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ürünlerin tahmini teslim sürelerini öğrenebilirsiniz.

Kurumsal kimliğimiz hakkında merak ettiklerinizi çağrı merkezi danışmanımıza sorarak öğrenebilirsiniz.

Yapı kimyasalları üreticileri arasındaki prestijli konumumuzu açıklamaya gerek yok. Birebir uygulanmaya hazır sıfır ürün üretip siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Türkiye ve dünya çapında bu ürünleri güvenle kullanan müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler çok etkileyici. Payda Yapı Kimyasalları çatısı altında üretilen ürünleri kullanarak da bu eşsiz deneyimi paylaşabilirsiniz.

-İnşaat

-Zemin Kaplamaları

-Mantolama

-Deprem Güçlendirme

-Prefabrike Yapılar

Paylaş :

0 Yorum

Yorum Bırak

Haber hakkındaki görüş ve yorumlarınızı buraya yazabilirsiniz.

En son Haberler